Winterize Извънбордов двигател за лодка
Лек и преносим
Снабден със светлинна намотка за използване на лампа
Гориво-икономичен, нисък{1}}шум, мощен, с плавно ускорение
Сертифицирано от Китайското общество за класификация (CCS)
CDI запалването осигурява оптимална мощност при всички скорости
Препоръчителна дължина на гумената лодка: 3,3-3,8м
Описание
Технически параметри
Относно извънбордовите двигатели
**Промийте двигателя**: Използвайте прясна вода, за да промиете солта, мръсотията или отломките от охладителната система. Прикрепете комплект за промиване или маншони към долния модул, за да тече вода през него.
**Обработка на горивната система**: Добавете стабилизатор на гориво към резервоара за гориво, след което пуснете двигателя за няколко минути, за да циркулира обработеното гориво през системата. Това предотвратява отделянето на горивото и натрупването на лак по време на съхранение.
**Прилагане на замъгляващо масло**: Напръскайте замъгляващо масло в карбуратора или всмукателния отвор, докато двигателят работи. Това предпазва вътрешните компоненти от корозия. За EFI двигатели, вижте ръководството за препоръки за мъгла.
**Източете горивопроводите и карбуратора**: Изключете горивопровода и пуснете двигателя, докато спре, за да изчистите останалото гориво. Това предотвратява запушване и слепване.
**Сменете трансмисионното масло**: Източете долния модул и го сменете с ново трансмисионно масло, за да предотвратите замърсяване с вода, което може да замръзне и да повреди модула.
**Грасоване и смазване**: Нанесете морска грес върху всички фитинги, гребния вал и откритите метални части, за да предотвратите ръжда и корозия.
**Извадете и съхранете батерията**: Изключете и съхранявайте батерията на хладно и сухо място, в идеалния случай на зарядно устройство, за да я поддържате заредена през зимата.
**Защитете двигателя с капак**: Покрийте извънбордовия двигател, за да предпазите от влага и прах, и го съхранявайте на безопасно и сухо място до пролетта.
Тези стъпки ще ви помогнат да гарантирате, че вашият извънбордов двигател ще остане в отлична форма през зимата и ще бъде готов за употреба през следващия сезон.
2 ТАКТОВ ИЗВЪНБОДОВ МОТОР 15HP
Calon Gloria 2-тактов 15HP извънбордов мотор предлага надеждна мощност за малки до средни лодки. Неговият олекотен дизайн го прави лесен за транспортиране, докато горивната ефективност, ниският шум и гладкото представяне осигуряват комфортно изживяване при плаване с различни плавателни съдове.

Представяне на компанията

Водени от превъзходство, ние разработихме набор от извънбордови двигатели, включително 2-тактови модели (3hp, 5hp, 9,8hp, 15hp, 20hp, 30hp, 40hp), 4-тактови модели (6hp, 20hp, 60hp EFI) и 40hp електрически извънбордов двигател. Нашият ангажимент към иновациите доведе до 25 патента към 24 юли 2023 г., обхващащи напредъка в доставката на масло, тестване на отклонение и подводно фиксиране на съоръжения. Поддържайки истински стандарти за конски сили, спечелихме силно доверие на потребителите на фона на пазарни проблеми със завишени твърдения за конски сили.
Снимки на клиенти

Изложби

Международно изложение за лодки в Шанхай 2019 г
Отзиви от клиенти

Монтаж на извънбордовия мотор
Извънбордовият мотор трябва да се монтира така, че лодката да е добре балансирана. В противен случай лодката може да бъде трудна за управление. За едно-моторни лодки монтирайте извънбордовия мотор на централната линия (линията на кила) на лодката.

Монтажна височина
За да управлявате лодката си с оптимална ефективност, водоустойчивостта (съпротивлението) на лодката и извънбордовия двигател трябва да бъде възможно най-малко. Височината на монтиране на извънбордовия мотор значително влияе върху водоустойчивостта. Ако височината на монтаж е твърде висока, има тенденция да се появи кавитация, като по този начин се намалява задвижването; и ако върховете на витлото пресекат въздуха, скоростта на двигателя ще се повиши необичайно и ще доведе до прегряване на двигателя. Ако височината на монтаж е твърде ниска, водоустойчивостта ще се увеличи и по този начин ще намали ефективността на двигателя. Монтирайте извънбордовия мотор така, че анти{5}}кавитационната плоча да е между дъното на лодката и ниво 25 мм (1 инч) под него.

Популярни тагове: зазимяване на извънбордови двигатели за лодки, Китай за зимуване на извънбордови двигатели за лодки производители, доставчици, фабрика
2 ТАКТОВ ИЗВЪНБОДОВ МОТОР 15HP
| МОДЕЛ | T15 |
| Тип | 2 инсулт |
| Височина на транеца | 440 mm (S) 567 mm (L) |
| Измерение | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (L) |
| Сухо тегло | 38 kg(S) 40kg(L) |
| Макс. Обхват на оборотите | 4500-5500r/мин |
| Макс. Outpower | 11kW |
| Обхват на оборотите на празен ход | 850+50 r/min |
| Тип двигател | 2-цил. |
| Изместване | 246 cc |
| Диаметър × ход | 56×50 мм |
| Време на запалване | CDI |
| Кормилна система | Управление на румпел / Дистанционно управление |
| Система за стартиране | Ръчен старт / електрически старт |
| Превключване на скоростите | F-N-R |
| Предавателно отношение | 2.08(27/13) |
| Подрязване и накланяне | Наръчник |
| Капацитет на резервоара за гориво | Външен 24л |
| Капацитет на трансмисионното масло | 0.25 L |
| Съотношение на смесване | 50:1 |
| Витло | 9 1/4X9-J |
Един чифт
7 морски извънбордови двигателиСледваща
Соленоводни извънбордови двигателиИзпрати запитване














